onas_oto

O nas

Co możemy zrobić dla ciebie i twojego biznesu

Grupa Polskich Sklepów PASSA powstała w sierpniu 2011 r. dzięki połączeniu czterech firm z regionu Podkarpacia. Obecnie Grupa Polskich Sklepów PASSA zrzesza 70 sklepów. Poprzez integrację zrzeszone w grupie kapitałowej firmy uzupełniają się, przez co ich współpraca otwiera nowe perspektywy rozwoju.

W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia sklepów własnych jak również przyłączenie nowych placówek za 100% polskim kapitałem w ramach franczyzy.

Nasze sklepy to miejsce codziennych zakupów produktów spożywczych, chemicznych i przemysłowych.

Każdego dnia nasze sklepy oferują świeże pieczywo wypiekane w lokalnych piekarniach, a owoce i warzywa są od sprawdzonych dostawców. W najbliższym czasie grupa planuje poszerzenie działalności o nowe placówki franczyzowe.

o grupie passa

icon1

Nasza Misja

Stworzenie polskiej grupy sklepów o wyraźnej tożsamości , kojarzonej z jakością, niskimi cenami i wysokimi standardami obsługi klienta. Wspieramy polski handel i polskich przedsiębiorców.

Chcemy konkurować z wielkimi zagranicznymi sieciami handlowymi, które wypierają z rynku polski handel.

Naszą misją jest praca nad świadomością konsumenta. Kupując w Polskich sklepach dajesz gwarancja pracy dla siebie i swoich najbliższych.

icon2

Rozwój Firmy

Co zyskujesz dołączając do nas? Zachowasz własną tożsamość przy jednoczesnym udziale w dużej grupie zakupowej.

Otrzymasz spójny system identyfikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz kompleksowe wsparcie marketingowe. Uzyskasz pakiet korzystnych warunków handlowych i dogodnych terminów płatności.

icon3

Wartości

Nasze wartości to uczciwość , poczucie odpowiedzialności , zaufanie i pragnienie rozwoju.

Przyłączając się do Grupy Passa masz pewność ,że będziemy kierować się w/w wartościami, a także dbać o Twoja firmę i naszych wspólnych klientów.

Wciąż poszukujemy lepszych rozwiązań i nieustannie dążymy do ulepszania naszego systemu , a tym samym do poprawy naszego biznesu.

 
Dlaczego wspólnie z GRUPĄ PASSA

Naszym Partnerom oferujemy osiągnięcie sukcesu finansowego oraz pomagamy zdobyć przewagę konkurencyjną gwarantując bezpieczeństwo w rywalizacji na szybko konsolidującym się rynku. Przez cały okres obowiązywania umowy nasi Partnerzy korzystają z fachowej wiedzy, wynegocjowanych warunków zakupowych, naszego doświadczenia, jak również wszelkich informacji prawnych i handlowych związanych z prowadzeniem działalności.

Współpraca partnerska, którą Państwu proponujemy pozwala zachować własną tożsamość, będąc jednocześnie członkiem grupy zakupowej.